Финтове, голове и късен хеттрик: Роналдо и Мане се развихриха за първа победа на Ал Насър (ВИДЕО)

8718 0

Изразителен резултат беляза първата победа на Ал Насър в шампионата на Саудитска Арабия през сезон 2023/24. "Соколите" се наложиха с 5:0 при визитата си на Ал-Фатех в третия кръг на първенството.

В герои за сребърните медалисти от сезон 2022/23 се превърнаха Садио Мане и Кристиано Роналдо, след като първият се отчете с два гола, а легендата оформи хеттрик дълбоко в добавеното време.

Любопитно е да се отчете, че португалецът даде фантастична асистенция още за първото попадение в 27-мата минута, а след още 11 вкара с глава.

През втората част Гариб асистира към европееца в 55-тата минута, а сенегалецът вкара за 4:0 в 81-вата след още едно голово подаване от местния играч. Крайния резултат оформи Роналдо дълбоко в добавеното време.

До този момент Ал Насър бе загубил от Ал Етифак и Ал Таавон и с първите си 3 точки се изкачва до 10-то място сред 18-те тима.

Вижте страхотната асистенция на Кристиано Роналдо към Садио Мане!