Ейре измъкна равен в Босна по пътя към Евро 2016

921 0

Ейре направи важна крачка към Евро 2016 след 1:1 срещу Босна и Херцеговина в Зеница в първи мач от баража между двата. Реваншът е след 3 дни в Дъблин.

Роби Брейди отбеляза решителния гол за гостите, а Един Джеко изравни за домакините, като и двете попадения паднаха в последните минути.

Интересно е, че това се случи при наличието на сериозна мъгла, която се спусна на почивката на мача и затрудни играчите на двата отбора.

В 82-ата минута Брейди напредна и стигна до наказателното поле, смени посоката и стреля в близкия ъгъл, успявайки да преодолее Асмир Бегович и да хвърли в екстаз феновете на гостите.

Само 3 минути след това хубав пробив на Огниен Враниеш отдясно, завърши с подаване пред вратата, където Един Джеко засече и изравни.