Чехия взе своето в Казахстан

2806 0

Чехия победи Казахстан с 4:2 като гост в мач от трети кръг на група „А“ в квалификациите за европейското първенство през 2016 година.

Борек Докал откри резултата за гостите в 13-ата минута на мача. Давид Лафата удвои преднината минута преди края на първото полувреме. Ладислав Крейчи направи резултата класически в 55-ата минута.

Шест минути преди края на редовното време Юрий Логвиненко върна едно попадения и направи резултата 3:1.

Томаш Несид вкара за 4:1 в 88-ата минута, а крайното 4:2 оформи Логвиненко, който отбеляза втория си гол в мача.

Преди изиграване на останалите мачове от групата чешкият тим е на първо място в класирането с пълен актив от 9 точки след три мача. Казахстан е четвърти с една. В групата са още отборите на Холандия, Исландия, Латвия и Турция.