Бразилия разби Русия насред Москва (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

2798 0

Отборът на Бразилия срази Русия с 3:0 на стадион "Лужники" в Москва в контролен мач.

Петкратните световни шампиони матираха домакина на предстоящото Световно първенство с голове в рамките на 13 минути през второто полувреме. В отсъствието на контузената суперзвезда на Селесао Неймар бразилците стигнаха до класическия успех с голове на Миранда (53`), Филипе Коутиньо от дузпа (61`) и Паулиньо (66`).

В следващите контроли Русия играе с Франция в Санкт Петербург на 27 март, а в същия ден Бразилия ще спори с Германия в Берлин.