Бивш защитник на Славия и Левски спечели Купата на Румъния

Снимка: Vladimir Stoyanov / LAP

1252 0

Радослав Димитров и съотборниците му от Сепси победиха с 2:1 Волунтари и спечелиха Купата на Румъния. Българският краен защитник беше титуляр за "червено-белите" и игра цял мач на стадион "Рапид" в Букурещ.

В герой за успеха се превърна Мариус Щефънеску, който се разписа два пъти още до почивката. Съперникът стигна до почетно попадение в петата минута на добавеното време след автогол на Андрес Думитреску.

Така Сепси ликува в турнира за първи път в историята, след като през 2020 година загуби на финала от ФКСБ.

Патрик Виейра повали с ритник фен на Евертън (ВИДЕО)