Без милост в Турция! Гьозтепе биеше с по 3 гола, но на Стоилов не му стигат (ВИДЕО)

Снимка: Twitter/Goztepe

17894 0

Втородивизионният турски Гьозтепе продължава с победите под ръководството на Станимир Стоилов, но увеличава още повече головата разлика. До този момент "Гордостта на Измир" имаше три поредни победи с по 3:0, но днес удари актуалния лидер Еюпспор с 5:1.

Страхотна форма на Гьозтепе

Шампионатната среща бе част от 16-ия кръг на местната Лига 1 (второто ниво на турския футбол) и се изигра в сряда вечер на стадион "Гюрсел Аксел".

"Оранжевите" записаха пета поредна победа с българския наставник, като четири от двубоите бяха шампионатни. Днес победата бе изкована след около час игра.

До 10-ата минута домакините поведоха с 2:0 чрез Мама и Месауди, но Кутучу намали с почетното попадение за гостите в последните секунди от първата част. След почивката Каян и Илдъз вкараха от дузпа в 56-ата и 88-ата, а вторият вече бе реализирал и в 70-ата - 5:1.

Така Гьозтепе се възползва от грешките на отборите пред него и се приближиха на 7 точки от първия - Еюпспор (39 т.) и на пункт от Коджаелиспор.

Още: Ще има ли трансфери между Гьозтепе и Левски? Изплува първо потенциално име за акостиране на „Герена“

Наказателната акция на Станимир Стоилов продължава, Гьозтепе с поредна победа (ВИДЕО)