Без Кристиано Роналдо: Садио Мане герой за Ал Насър в изстрадан обрат (ВИДЕО)

628 0

Ал Насър успя да стигне до победа с 3:1 над Ал Фейха в мач от 28-ия кръг на Саудитската професионална лига. В отсъствието на Кристиано Роналдо, в герой за "соколите" се превърна Садио Мане, който наниза 2 попадения и помогна за изстрадан обрат.

Садио Мане герой за Ал Насър

Още: Кристиано Роналдо е заработил 40 милиона долара извън терена с продажбата на... вода

Срещата започна страхотно за гостите от Ал Фейха. Още в шестата минута Сакала се възползва от пробойна в домакинската отбрана и откри резултата. Ал Насър доминираше през по-голямата част от срещата и успя да пробие чак през втората част, когато в 72' Ал Амри успя да изравни за 1:1, а след това настъпи шоуто на Садио Мане.

Сенегалецът забоде 2 попадения в 76-ата и 82-ата минута, за да осъществи измъчения обрат над Фейха. По този начин сенегалецът вече има 10 гола в саудитската лига, като отсъствието на Роналдо му помогна, за да напомни за класата си.

В 88-ата минута се стигна до сдърпване, което нарасна в меле и главният арбитър показа директен червен картон на човека, който го стартира, а именно голмайсторът на гостите - Сакала.

С победата Ал Насър вече има 68 точки в актива си на второто място, "соколите" изостават с 9 точки от лидера Ал Хилал, който е и с мач по-малко. Фейха пък е на 11-ата позиция с 35 пункта на сметката си.

Още: Кристиано Роналдо спечели делото срещу Ювентус за неизплатени заплати

"Беше като Кристиано Роналдо": Александър-Арнолд сравни Садио Мане с португалеца