Без Кирил Десподов: ПАОК громи и продължава да мечтае за Купата с общ резултат 9:0

1104 0

ПАОК записа победа с разгромното 5:0 над Пансерайкос на "Тумба" във втория четвъртфинален мач между двата тима за Купата на Гърция. Родният национал Кирил Десподов получи почивка и не бе в групата, но това не попречи на неговия тим да продължи към полуфиналите с общ резултат от 9:0.

Развой на ПАОК - Пансерайкос

ПАОК започна удрано и откри резултата още в 20-ата минута. Стефанос Цимас се разписа след асистенция на испанеца Йоан Састре. До почивката "черно-белите" вкараха отново. Сърбинът Андреа Живкович се разписа.

Още: След рецитала срещу Панатинайкос: Кирил Десподов с голямо признание от феновете

ПАОК громи без Кирил Десподов

През втората част доминацията на "двуглавите орли" продължи. Андре Рикардо от Португалия направи резултата класически, Брендън Томас направи 4:0. В 91' пък бе оформен крайният резултат, след като младата звезда на тима - Константелиас се разписа за 5:0.

Така ПАОК продължава напред към полуфиналите, записвайки своята шеста поредна победа във всички турнири. Следващото предизвикателство пред "черно-белите" в гръцката Суперлига се казва Атромитос (4 февруари), който е воден от бившия треньор на ЦСКА - Саша Илич.

Бивш треньор на Лудогорец нахвали Кирил Десподов, имал потенциал за първенство от Топ 5 на Европа