Без да гледа и с петичка! Карим Бензема изненада Буну със стил и класа (ВИДЕО)

2118 0

Френската звезда на Ал-Итихад - Карим Бензема, вкара изключително красиво попадение във вратата на Ал-Хилал в мач от петия кръг на Саудитската професионална лига.

Бензема показа класата си

В 38-ата минута на мача "тигрите" организираха чудесно нападение. Кълбото попадна в Ахмед Бамсауд, който я пусна във вратарското поле за Бензема. Там бившият футболист на Реал Мадрид много елегантно отигра топката с пета, без да гледа към вратата и успя да я промуши между краката на Ясин Буну за 2:1.

Това бе гол номер 2 за французина с новия му отбор през настоящия сезон. На почивката пък Ал-Итихад има комфортна преднина пред Ал-Хилал с 3:1.