Аугсбург и Ливърпул оставиха развръзката за "Анфийлд"

713 0

В не особено атрактивен двубой в Лига Европа Аугсбург и Ливърпул не успяха да си вкарат гол и завършиха 0:0 в Германия.

През първата част и двата тима рядко стигаха до сериозни положения пред съперниковата врата, като Ливърпул заигра малко по-добре след почивката. През втората част Даниел Стъридж пропиля добър шанс да открие резултата.

В 75-ата минута пък домакините пропуснаха най-добрата си възможност в мача. Тогава Милнър изпусна Стафилидис при центриране и гръкът стреля от непосредствена близост, но встрани от целта.

До края Фелипе Коутиньо обстреля вратата на Аугсбург от далечна дистанция, а в заключителните минути Донг-Вон Джи нацели гредата с изстрел от десетина метра.

Така всичко в този сблъсък ще се реши в реванша на "Анфийлд" след седмица.