Аржентина отново сгреши по пътя към Мондиал 2018

Снимка: Guliver/Getty Images

1875 0

Отборът на Аржентина направи нова грешна стъпка в световните квалификации от зона Южна Америка. Играчите на Хорхе Сампаоли записаха равенство 1:1 при домакинството си на последния в групата Венецуела.

Аржентинците бяха най-активни по-активни, но в крайна сметка допуснаха първи гол. Това се случи в 50-та минута, когато Джон Мурийо реализира след бърза контраатака. Изравняването дойде 4 минути по-късно. Ролф Фелтшер си отбеляза автогол след остро центриране на Маркос Акуна.

Така те събират актив от 24 точки и остават на 5-то място, което дава право на бараж. Отборът на Сампаоли вече не може да бие в трети пореден мач.