Али Соу влезе от пейката и разплака Спартак Москва с гол в 95-ата минута

Снимка: instagram.com/fcrostov

7366 0

Бившият нападател на ЦСКА Али Соу се появи като резерва за настоящия си тим Ростов и донесе победата на своя отбор над Спартак Москва с 3:2 като домакин с попадение дълбоко в добавеното продължение на мача.

Соу, който не се бе разписвал в официален мач за Ростов от ноември насам, влезе от резервната скамейка в средата на втората част при резултат 1:1.

Малко след това Ростов поведе с гол на Полоз. В 91-ата минута обаче Спартак съумя да изравни резултата след попадение на Литвинов. Четири минути по-късно обаче Ростов получи дузпа, а зад бялата точка застана Соу, който бе безпогрешен.

Така Ростов записа четвърта поредна победа в руското първенство, с което тимът се нарежда осми - с три точки повече от 10-ия Спартак Москва. В предните три мача Соу записа общо едва шест минути на терена.