Ал Хилал се класира за полуфинал за Купата след 17-ата поредна победа (ВИДЕО)

643 0

Ал Хилал постигна категорична победа с 3:0 над Ал-Таавон на 1/4-финалите на Купата на Краля на Саудитска Арабия. Попаденията отбелязаха Майкъл (45+2'), Александър Митрович (52') и Малком (80').

Звездният отбор на домакините имаше преимущество през целия двубой, като имаш отправени общо 20 удара - 10, от които точни. В края на първото полувреме Майкъл успя да открие резултата, а през второто полувреме Митрович и Малком донесоха очаквания успех.

Така, отборът се класира на полуфиналите на турнира, където е още и Але Халеей. Това бе 17-ата поредна победа за Ал Хилал, като контузеният Неймар не пропусна да поздрави съотборниците си.  "17-та поредна победа! Напред към полуфиналите на Саудитската купа на краля! Хайде, лидери!", написа бразилецът.