Ал Хилал на Неймар пред чутовна издънка: Спасиха се от узбеци с 14-минутно добавено време (ВИДЕО)

3451 0

Ал Хилал едва не загуби от нечувани узбеци в първия кръг от груповата фаза на Азиатската шампионска лига. Навбахор Наманган имаше преднина чак до 10-тата добавена минута от общо 14, след като поведе в 52' чрез Табатадзе.

Грандът от Саудитска Арабия с Неймар, Невеш и Митрович в състава си изравни едва в 100' чрез Ал Болеахи. Така тимът спечели точка от домакинството си, макар че бе огромен фаворит.

Сега фаворитът в група "D" заема второто място в групата, след като Насажи Мазандаран успя да победи Мумбай Сити по-рано с 2:0. В следващия кръг саудитите ще гостуват именно на временния първенец.

Трябва да се отбележи, че Ал Хилал бе в серия от четири поредни победи с голова разлика 12:5 преди днешния дебют на Неймар под формата на титуляр.

Следете развоя на Азиатската шампионска лига със SportLive.bg!