85 000 зрители и 2 гола на супердербито Ривър Плейт - Бока Хуниорс в Аржентина (ВИДЕО)

965 0

Аржентинските грандове Ривър Плейт и Бока Хуниорс не се победиха и завършиха 1:1 в мач от 7-ия кръг на първенството!

85 000 на Ривър - Бока

Близо 85 000 зрители бяха изпълнили до краен предел митичния стадион "Ел Монументал" в Буенос Айрес и създадоха невероятна атмосфера!

фенове на Ривър Плейт

През първото полувреме не паднаха голове, но още в началото на второто домакините поведоха чрез Пабло Солари - 22-годишният нападател бе изпуснат от защитниците на Бока и въпреки че не успя да преодолее вратаря от първия опит - направи го от втория.

ОЩЕ: Лионел Меси донесе точка на Интер Маями с гол в 92' минута срещу Лос Анджелис Галакси (ВИДЕО)

В 70-ата минута гостите изравниха - Лаутаро Бланко проби по лявото крило и пусна подаване към точката на дузпата. Там бе Кристиан Медина, който с премерен шут оформи крайното 1:1.

Ривър Плейт е на първо място в местната Група "А" с актив от 13 точки, докато Бока Хуниорс заема седмата позиция в другата Група "Б" със сбор от 10 пункта.