Лионел Меси донесе точка на Интер Маями с гол в 92' минута срещу Лос Анджелис Галакси (ВИДЕО)

6687 0

Отборите на Лос Анджелис Галакси и Интер Маями завършиха 1:1 в мач от втория кръг на американската Мейджър Лийг Сокър!

Меси спаси Интер в 92'

Лионел Меси, Луис Суарес, Серхио Бускетс и Жорди Алба отново бяха титуляри в състава на Тата Мартино.

Интер Маями

Още в 13-ата минута домакините можеха да открият резултата, но бившият футболист на Барселона Рики Пуч пропусна дузпа - 24-годишният халф стреля в долния ляв ъгъл, а Дрейк Календър разчете намеренията му и спаси.

В 75-ата ЛА Галакси все пак поведе - Календър отрази шут на Пуч от дистанцията, топката отиде на пътя на Марко Делгадо, който я подаде към непокрития Деян Йовелич и сърбинът се разписа за 1:0 на празна врата.

В 92-рата минута позната до болка комбинация между Жорди Алба и Лионел Меси оформи крайното 1:1 и донесе точка на Интер Маями!

*Следващият мач за Меси и компания е на 2-ри март - домакинство на Орландо Сити! (23:30 ч. българско време).

Пълен репортаж от Лос Анджелис Галакси 1:1 Интер Маями