Защитникът на Севиля Диего Карлос с техничен прехвърлящ гол в собствената си врата (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

1555 0

Севиля и Реал Сосиедад си спретнаха истинско зрелище, като двата тима завършиха при резултат 3:2 и победа за андалусииците. Още по-впечатляващо е, че едва до 14-ата минута вече бяха паднали 4 попадения и резултатът бе 2:2.

Ен-Несири изведе домакините напред още в 4-ата минута, като само 3 по-късно реализира и втория си гол. Между тях обаче Диего Карлос си отбеляза доста "красив" автогол в 5-ата минута, след като "технично" прехвърли своя вратар с далечен удар и не му остави шансове.

След това Исак вкара за гостите, за да изравни. През второто полувреме пък Ен-Несири оформи своя хеттрик само минута след началото, като по този начин донесе и 3-те точки за своя тим, с което и Севиля се изравни по точки с Реал Сосиедад. Трябва да се отбележи обаче, че андалусииците са и с цели 3 мача по-малко.

А към момента Севиля е фаворит за привличането на звезда на Реал Мадрид.