Във Франция разкриха още един потенциален заместник на Неймар


Във Франция разкриха още един потенциален заместник на Неймар
Снимка: Gulliver/GettyImages

1898 0

Ръководството на Барселона очевдидно няма нужда от време, за да търси заместник на Неймар. Каталунците вече водят преговори за Коутиньо, Усман Дембеле, Пауло Дибала и други, а "Екип" разкри, че в списъка с потенциални заместници е попаднал и Тома Лемар от Монако.

Играчът с най-много асистенции за "монегаските" през миналия сезон е попаднал в полезрението на спортно-техническия щаб на каталунците, след като се оказал от малцината, които имат характеристиките, които треньорът Ернесто Валверде иска да има бъдещият ляв нападател на отбора.

Монако вече обяви, че не иска да продава Лемар и дори отказа оферта за 50 милиона евро за младока от Арсенал. В момента обаче Барселона разполага с неограничен финансов ресурс, след като получи 222 милиона евро за бразилската си перла.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички