Снимка: Gulliver/ Getty Images

1456 0

Реал Мадрид записа нова победа в предсезонната подготовка. След като преди дни тимът победи Манчестър Сити, днес играчите на Рафаел Бенитес се наложиха с 3:0 над Интер в приятелска среща от турнира International Champions Cup.

Хесе Родригес откри резултата в 29-тата минута след удар от 7-8 метра. Реал Мадрид имаше добри възможности да увеличи аванса си, но не се възползва и на почивката резултатът беше 1:0.

След подновяването на играта „белият балет“ отново оказа натиск. Това даде резултат в 56-тата минута, когато Рафаел Варан се възползва от грешките в отбраната на Интер и удвои преднината на своя тим.

В края на редовното време Хамес Родригес оформи крайния резултат след изпълнение на пряк свободен удар. Той стреля от над 25 метра разстояние и прати топката в горния десен ъгъл на вратата. До края на срещата резултатът се запази.