Снимка: Gulliver/Getty Images

1416 0

Испанският гранд Барселона започна с победа предсезонната си подготовка. Каталунците се наложиха над Лос Анджелис Галакси с 2:1. В американския тим играе бившият капитан на Ливърпул Стивън Джерард.

Луис Суарес откри резултата в 45-тата минута и даде аванс на своя тим преди почивката. Десет минути след началото на второто полувреме Серхи Роберто също се разписа, удвоявайки преднината на каталунците. В добавеното време на мача ЛА Галакси стигна до почетно попадение, което бе дело на Томи Майер.

Следващият двубой на Барселона е срещу Манчестър Юнайтед в събота.