Севиля победи Гранада с 2:1 и се намеси в битката за титлата в Испания

1310 0

Севиля победи с 2:1 Гранада в мач от 32-ия кръг на испанската Ла Лига и по този начин скъси още изоставането си от лидерите и не на шега се включи в борбата за титлата!

Ракитич даде преднина на севилци още в 16-ата минута след гол от дузпа. През втората част Окампос покачи на 2:0, а в края на срещата Роберто Солдадо върна един гол след нов наказателен удар в мача.

Така Севиля събра актив от 70 точки и е на само 3 зад Атлетико Мадрид, въпреки че тимът на Чоло Симеоне играе малко по-късно срещу Атлетик Билбао.

В другата среща в Испания, която започна в 19:30ч. Селта победи Осасуна с 2:1. ТУК можете да научите повече за победата на Барселона срещу Виляреал по-рано през деня!