Сеута - Барселона: Ще излъчи ли българска ТВ 1/8-финала за Купата на Краля?

3075 0

Във вечерта на 19 януари (четвъртък) Барселона гостува на Сеута в 1/8-финален сблъсък от турнира за Купата на Краля. Началният час на срещата е 21:00!

Третодивизионният тим стигна до тази фаза от надпреварата, след като победи елитния Елче с минималното 1:0. Единственото попадение тогава падна от дузпа в края на първото полувреме.

Барса пък се измъчи срещу друг отбор от долните дивизии в Испания - гостуването на Интерсити завърши 3:3, а в продълженията Ансу Фати се разписа за крайното 4:3.

Последни мачове - на 15 януари Сеута записа 2:2 като домакин на Реал Мадрид Б, а Барселона срази Реал Мадрид на същата дата и спечели Суперкупата на Испания...

*За съжаление, нито една българска телевизия няма да излъчи осминафиналния сблъсък между Сеута и Барселона. Все пак, ще имате възможност да следите развоя на мача НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!