С тръшкания, прегръдки и ритници: Как ТОВА не бяха дузпи и за Реал, и за Барселона (ВИДЕО)

2217 0

Първото Ел Класико за настоящия сезон между Барселона и Реал Мадрид, което бе повече от драматично, не се размина без сериозни съмнения около отсъжданията на Хил Мансано.

Какво очакваха отборите

Претенциите на отборите бяха за ситуации преди и след почивката. Още при 1:0 домакините очакваха наказателен удар след задържането на Араухо във вратарското поле при статично положение. Тогава обаче Мансано дори не даде сигнал, че ситуацията се преразглежда.

В заключителните минути гостите се върнаха в двубоя чрез Белингам. Англичанинът изравни в 68-ата и след още 10' дойдоха претенциите на "кралете". Те очакваха нарушение именно на уругваеца срещу Камавинга, но то също не бе свирено.

Така в крайна сметка дойде и победното попадение на английското лятно попълнение, който 120 секунди след изтичането на редовното време оформи обрата и крайното 2:1.

Вижте как и защо Шави нашамари Винисиус!