Реал "вкара" само два в последния мач преди Лудогорец

2464 0

Пет дни преди гостуването на Лудогорец, Реал (Мадрид) постигна четвърта поредна победа. Кралският клуб се наложи с 2:0 като гост на Виляреал в мач от 6-я кръг на испанската Примера Дивисион, игран на стадион "Ел Мадригал".

Головете отбелязаха Лука Модрич (32) и Кристиано Роналдо (40).

Домакините изиграха силен мач и имаха няколко възможности да открият резултата. Лука Модрич обаче ги порази с чудесен удар от дистанция в 32-та минута.

В 39-та минута Реал нанесе втория си удар. Карим Бензема получи подаване срещу един защитник и добре овладя топката в наказателното поле, финтира го и поднесе назад към Роналдо, който засече от десетина метра в мрежата.

Победата временно доближи Галактико на точка от върха в Испания преди останалите срещи от шестия кръг.