Реал Сосиедад записа втора победа от началото на сезона

Снимка: Gulliver/ Getty Images

885 0

Реал Сосиедад спечели с 4:0 гостуването си на Леванте. По този начин тимът записа втори успех от началото на сезона в Примера Дивисион и се отдалечи от зоната на изпадащите.

Карлос Вела откри резултата още в четвъртата минута. В 35-тата минута пред Иманол Агирече се откри много добра възможност, след като остана сам срещу вратаря. Той не сбърка и удвои аванса на своя тим.

В 82-та минута Асиер Ияраменди направи резултата класически, а две по-късно Карлос Вела оформи крайното 4:0.

Леванте доигра мача с човек по-малко, след като минута преди края на редовното време Дейверсон бе изгонен за втори жълт картон.

След този мач Реал Сосиедад заема 14-тото място във временното класиране, докато Леванте остава на предпоследната позиция.