Реал Мадрид загуби играч за дербито Атлетико, с когото нямат загуба, ако е титуляр

4119 0

Реал Мадрид се изкачи на върха в Ла Лига след успех над Хетафе с 2:0 в четвъртък вечер. И все пак - това не бе перфектната вечер за "белия балет", тъй като загуби някои важни играчи за предстоящото дерби с Атлетико в неделя (4 февруари).

Реал Мадрид ще има сериозна липса за дербито с Атлетико

Чуамени е аут за двубоя с Атлетико Мадрид

Антонио Рюдигер напусна принудително терена, след като получи удар през първите 45 минути и не е ясно колко сериозно е нараняването му. Освен това Орелиен Чуамени получи пореден жълт картон, заради който ще бъде наказан за двубоя с "дюшекчиите".

Още: Карло Анчелоти коментира победата на Реал Мадрид и обясни защо е получил жълт картон срещу Хетафе

Чуамени и неговият сънародник Едуардо Камавинга влязоха в мача, знаейки, че получен картон ще ги накара да пропуснат дербито на Мадрид. Последният успя да предотврати получаването, но Чуамени не го направи. Любопитно е, че той получи жълт картон след съдийския сигнал. Вероятно за нещо, което той каза, че е съдията.

Загубата на Чуамени е голям удар за Реал Мадрид, като се има предвид, че те все още не са губили мач през този сезон, когато той е бил титуляр. "Относно Рюдигер, смятам, че може да се възстанови. Имаме 2-3 дни, в които да го вдигнем, но той е боец", заяви Анчелоти, който също получи жълт картон от съдията по време на мача с Хетафе

Без напрежение: Хоселу натупа Хетафе и изведе Реал Мадрид на върха в Ла Лига (ВИДЕО)

След Реал Мадрид - в пенсия: Лука Модрич ще се противопостави на офертите от Саудитска Арабия

Криптирано съобщение от Реал Мадрид прати света в амок - обявяват трансфера на Мбапе на 02.02?

Карло Анчелоти обожестви Лука Модрич, но и притесни почитателите на Реал Мадрид с 19 думи

Сензационно: Отказалият се Тони Кроос се завръща за Германия на Евро 2024?