Реал Мадрид с потресаващ антирекорд в цялата история на клуба!

Снимка: Guliver/GettyImages

1265 0

Реал Мадрид продължава да играе на изключително слабо ниво, след като по-рано през деня инкасира трета поредна загуба във всички турнири. "Белия балет" загубиха като домакини на Леванте в мач от испанското първенство.

Мачът завърши при резултат 2:1 за гостите, като единствено Марсело бе точен за "кралския" клуб. Именно крайният бранител прекъсна антирекорда, който неговият отбор започна малко след началото на двубоя с Леванте.

Мадридчани бяха в дълга голова суша, след като в предишните си четири мача не успяха да отбележат нито едно попадение. Тази серия продължи и в мача с Леванте до 72-рата минута, когато Марсело прекъсна антирекорда.

"Белите" не са виждали толкова слаба атака от 1985 година, когато за последен път бяха регистрилали подобен период от минути без гол. Настоящото "постижение" е историческо от самото създаване на клуба преди 116 години.