Реал Мадрид изравни на аутсайдер със скандален гол на Винисиус, признат след ВАР преглед (ВИДЕО)

4220 0

В неделя бе вкарано и признато едно от най-скандалните попадения през настоящия сезон. То бе дело на Винисиус Жуниор, който с ръка изравни за Реал Мадрид при домакинството на Алмерия от 21-ия кръг на Ла Лига.

Винисиус отново бе в центъра на вниманието

Какво се случи с бразилеца

Неочаквано "белият балет" изоставаше с 0:2 от аутсайдера като домакин и в началото на втората част възпитаниците на Анчелоти натиснаха съперника до краен предел. Това даде резултат с попаденията на Белингам и Винисиус в 56-ата и 67-ата минута.

И докато англичанинът вкара от дузпа, то за попадението на бразилеца останаха сериозни съмнения. Те бяха породени от позицията на нападателя, за който от повторенията се вижда, че играе с ръка при центрирането на Чуамени.

По-скандалното в случая са действията на Франсиско Маесо, който прегледа с ВАР ситуацията, но въпреки това призна изравнителното попадение за 2:2.

Вижте в какъв скандал се замеси Винисиус в дербито с Атлетико!

Още: Студена война цари между президентите на Барселона и Реал Мадрид

Има договор със Сити, но впечатлява с Жирона: Поредният талант влезе в радара на Реал Мадрид

Саудитският Ал Хилал мина Реал Мадрид и Барселона по конкретен показател, пред него остана само Челси