Разкриха защо изгониха Роналд Куман срещу Гранада

1380 0

В Испания разкриха повече информация около изгонването на треньора на Барселона Роналд Куман при загубата от Гранада с 1:2 в испанската Ла Лига. Нидерландские специалист получи червен картон в 66-ата минута на срещата за реплика срещу съдиите.

Според "Мундо Депортиво" в своя протокол Паоло Фуертес е записал, че треньорът на каталунците е подвиквал на четвъртия съдия "какъв тип". Очаква се наказанието на Куман да бъде за два мача. Така той няма да бъде на скамейката срещу Валенсия и Атлетико Мадрид.

До края на сезона в Ла Лига остават пет двубоя, като освен с Валенсия и Атлетико, Барселона ще се изправи срещу Леванте на 11 май, след това предстои домакинство на Селта Виго на 16 май и гостуване на Ейбар на 23 април.

А ето кой е новият спортен директор на Барселона.