Разкриха какво точно каза Роналдо на феновете на Реал

Снимка: Guliver/GettyImages

1957 0

Както писахме по-рано днес, феновете на Реал Мадрид освиркаха жестоко Кристиано Роналдо по време на победата с 3:0 над Реал Сосиедад в Ла Лига. В 23-ата минута той загуби топка в половината на съперника, а част от зрителите на "Бернабеу" започнаха да го освиркват.

Това не е пръв такъв случай през този сезон, след като Кристиано не кара най-добрата си кампания и записва исторически слаби статистики. Този път обаче му дойде в повече и той запсува феновете.

Този път обаче от "АС" успяха да разгадаят какво точно е извикал футболистът: "Кучи синове! Майната ви!". Въпреки това този момент очевидно мотивира Роналдо, който вкара гол и даде асистенция за победата на столичани.