Рамос обвини Меси, че е натискал съдията на почивката

2956 0

Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос се оплака от поведението на звездата на Барселона Лионел Меси. Според испанеца съперникът е опитал да повлияе на работата на съдията по време на мача между двата тима снощи, съобщава "Marca".

"По време на почивката Меси малко "натисна" съдията. Не знам дали има камери там. Не знам дали съдията щеше да е по-различен през второто полувреме, ако не се е случило. Това е футбол, всичко трябва да остане на терена", заяви Рамос след мача.

Както е известно, на своя стадион Барселона игра цяло второ полувреме с човек по-малко. Въпреки това отборът успя да удържи равенство 2:2 и да продължи невероятната си серия без загуба през сезона в първенството.