Райо Валекано надви 9 от Хетафе, Мейсън Грийнууд си изкара глупав червен картон (ВИДЕО)

1059 0

Отборът на Райо Валекано победи Хетафе с 2:0 като гост в мач от 19-ия кръг на испанската Ла Лига, който беше с начален час 18:00 българско време!

Два червени картона и два гола

Домакините останаха с човек по-малко на терена след 40 минути игра, след като нападателят Хуан Мигел Латаса Фернандес Лайос бе изгонен с втори жълт картон.

Точно преди почивката Райо поведе с 1:0 чрез Серхио Камейо, а 120 секунди след началото на второто полувреме 22-годишният испанец се разписа отново и така покачи на 2:0.

Серхио Камейо вкара два гола на Хетафе

В 50-ата минута бившият футболист на Манчестър Юнайтед Мейсън Грийнууд получи директен червен картон за реплика към главния съдия Хорхе Фигероа Васкес и остави Хетафе с 9 души на терена.

Със спечелените 3 точки Райо събра актив от 23 на 11-ото място, докато Хетафе е с 26 пункта на осмата позиция.