Невероятният жест на Меси, трогнал Гризман: Отказа се от хеттрика си (ВИДЕО)

4038 0

Барселона записа убедителна победа с 5:2 над Хетафе в последния си двубой от испанската Ла Лига. Голямата звезда на каталунците Лионел Меси се отчете с две попадения, но в последните минути можеше да се стигне до неприятна за тях развръзка, тъй като до 87-ата минута резултатът бе 3:2 за Барса.

След това паднаха още две попадения, като едното бе дълбоко в добавеното време от дузпа, реализирана от Антоан Гризман. Тогава направи впечатление жестът на Меси, който е щатният изпълнител на дузпи за своя тим.

Той можеше да осъществи своя хеттрик, но предпочете да предостави изпълнението на френския си съотборник, който все още изпитва трудности на "Камп Ноу" и не вкарва толкова често. Впоследствие Гризман бе щастлив и прегърна Меси в знак на благодарност.

Междувременно излезе информация за Лионел Меси и новия му договор в Барселона.