Мемфис Депай вече си търси дом в Барселона


Мемфис Депай вече си търси дом в Барселона
Снимка: Getty Images/Guliver

16305 0

Нападателят на Олимпик Лион Мемфис Депай е близо до подписване на договор с Барселона, съобщи El Mundo Deportivo. На 28 април Депай е посетил Барселона с целта да си намери къща, в която ще живее след трансфера си в каталунския клуб.

Той е бил в компанията на своята съпруга и приятели, с които са огледали няколко жилища. Барселона все още не е подписал договор с Депай, но страните са близо до финализиране на сделката.

През март се появиха съобщения, че треньорът на Барселона Роналд Куман настоява за привличането на Депай, докато президентът на клуба Жоан Лапорта предпочита Серхио Агуеро от Манчестър Сити. Контрактът на Депай с Лион е до 30 юни тази година.

Междувременно се появиха информации, че Барселона може да отпрати един от най-големите си таланти (подробности четете тук).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички