Луис Енрике: Заслужавахме равенство

621 0

"По начина, по който се разви мача, този гол ни вдъхва живот за реванша, но ще бъде трудно", обяви наставникът на Барселона Луис Енрике след поражението от Атлетик Билбао с 1:2 в мач от 1/8-финалите за Купата на Краля.

Каталунците започнаха много слабо на "Сан Мамес" и допуснаха два гола още преди да са изтекли 30 минути, но Лионел Меси върна един гол след почивката, а домакините получиха два червени картона в края.

"Като се има предвид как се разви мача, този гол ни вдъхва живот, но ще ни бъде трудно да опазим вратата си суха на реванша. В крайна сметка заслужавахме равенството. Това бе един нормален мач на "Сам Мамес", с много напрежение и без те да са прибрани в своята половина.

Те наложиха натиск в началото и това ни коства два гола при две наши грешки. Във втората част контролирахме всичко, създадохме положения и имахме шансове да изравним. На реванша ще имаме нужда от нашите фенове, за да се справим с предизвикателството", коментира Енрике след двубоя.