Луис Енрике съжали, че Испания няма класен нападател като Кейн и Суарес, разкри тактиката си


Луис Енрике съжали, че Испания няма класен нападател като Кейн и Суарес, разкри тактиката си
Снимка: Getty Images/Guliver

988 0

Националният селекционер на Испания Луис Енрике говори преди предстоящата серия мачове за отбора - приятелски срещу Португалия (07.10), както и от Лигата на нациите срещу Щвейцария (10.10) и Украйна (13.10). Той призна, че би искал да има нападател от световна класа като Хари Кейн или Луис Суарес.

"Всеки треньор би искал да има фигура като Хари Кейн, Луис Суарес или Марко ван Бастен в състава си. Но ние нямаме този тип футболист и заради това ще опитваме да създаваме много шансове и да опитваме да вкарваме по различни начини.

Ще има много ротации на играчите в предни позиции, където имаме добри атакуващи футболисти. Нашите полузащитници също могат да вкарват голове. Искаше ми се да имаме повече тренировки, но ще се адаптирам. Това е положението за всички националния селекционери в момента" - сподели Енрике.

А преди време Луис Енрике обяви голямата цел пред Испания.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички