Леванте почна с класика новия сезон в Ла Лига

916 0

Леванте разгроми Бетис с 3:0 като гост в двубой от стартовия кръг на Примера дивисион. Повече от 46 000 зрители станаха свидетели на тежката загуба на андалуския тим на стадион "Бенито Виямарин".

Автор на първия гол в срещата стана Рожер Марти, който се възползва от добро подаване отдясно на Давид Хасон. През второто полувреме Хосе Моралес реализира два гола, в 54-ата минута и в заключителните секунди на срещата.

В другия петъчен мач от кръга Жирона и Валядолид не успяха да си вкарат гол - 0:0.

Шампионът Барселона стартира новата кампания с мач срещу Алавес тази вечер на "Камп Ноу". Реал Мадрид играе утре с Хетафе на "Сантяго Бернабеу".