Лас Палмас - Барселона по ТВ: В колко часа и къде да гледаме мача от 19-ия кръг на Ла Лига?

2850 0

В четвъртък (4-ти януари) вечер Барселона гостува на Лас Палмас в последен мач от 19-ия кръг на испанската Ла Лига!

Отборът на Гарсия Пимиента е на десето място във временното класиране с актив от 25 точки, докато този на Шави Ернандес е четвърти с 38 пункта (седем по-малко от лидера Реал Мадрид).

Шави ще се надява на успешен старт на 2024-та

За последно Лас Палмас загуби с минималното 0:1 визитата си на Атлетик Билбао (20.12.), а Барса отстъпи на Клуб Америка с 2:3 в приятелска среща, която се проведе в САЩ на 22-ри декември.

Тези два отбора не са играли един срещу друг от сезон 2017/18. Тогава грандът победи с 3:0 на свой терен в 7-ия кръг, а след това в 26-ия завърши 1:1 като гост.

Начален час + ТВ канал

*Мачът между Лас Палмас и Барселона довечера ще започне в 22:30 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на Max Sport 4!