Късен гол на Гризман носи втора поредна победа на Атлетико (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС

933 0

Атлетико Мадрид записа втора поредна победа в испанската Ла Лига. В среща от 27-ия кръг „дюшекчиите” се наложиха с минималното 1:0 при гостуването на Гранада.

Единственото попадение в срещата реализира звездата на столичани Антоан Гризман, който се разписа шест минути преди края. Френският национал получи отлично центриране от Коке и с глава от няколко метра прати топката неспасяемо във вратата на Гийермо Очоя.

В самия край на двубоя домакините останаха с човек по-малко, след като ганайският полузащитник Мубарак Уакасо бе изгонен от игра за втори жълт картон.

Със спечелените три точки Атлетико зае четвъртата позиция в класирането с актив от 52 точки, на 5 от третия Севиля. След втората си поредна загуба и общо 16-а през сезона Гранада остава в опасната зона – на 18-о място с 19 пункта.