Само Реал Мадрид и Барселона останаха в битката за титлата в Испания

Снимка: Guliver/Getty Images

2357 0

Севиля по всичко изглежда капитулира в битката за титлата в Ла Лига, след като "рохибланкос" отново допуснаха равенство, този път като домакин - 1:1 срещу Леганес.

Гостите изненадващо поведоха с гол на Габриел още във 3', а освен това Зар изпусна две чисти положения. В края на полувремето Йоветич най-накрая получи шанс и с малко късмет мина покрай вратаря и успя да отбележи гол.

Това обаче беше всичко на "Рамон Санчес Писхуан", след като през втората част домакините бяха неузнаваеми и повече мислеха за реванша срещу Лестър. Леганес изпусна два златни шанса да се поздрави с победата и в крайна сметка двата тима завършиха наравно - 1:1.

В момента Севиля все още е с 57 точки и само на 3 от лидера Барселона и 2 от Реал Мадрид, но "рохибланкос" са с два мача повече от столичани и един спрямо каталунците.