Куман за отменения гол срещу Алавес: За да видиш засада там, ти е нужна лупа

1078 0

Треньорът на Барселона Роналд Куман коментира мача срещу Алавес в Ла Лига и по-конкретно отмененият гол на Лионел Меси през първото полувреме. В 36-ата минута на мача Меси прати топката във вратата на Алавес, след като стражът отрази удар на Гризман. След консултация с ВАР попадението бе отменено заради засада на французина.

Запитан какво мисли за отменения гол, нидерландецът заяви: "За да видиш засада там, трябва да използваш лупа. По-добре да не казвам нищо повече за ВАР, защото вината не е на съдията".

"Няколко пъти гледах повторението. Струва ми се, че нямаше засада. Всеки знае какво да прави. Но все пак ние победихме и това е най-важното", допълни треньорът на каталунците. Както е известно, мачът завърши с резултат 5:1 в полза на Барселона. А колко важен бе за Куман този мач вижте тук.