Кристиано Роналдо сам се похвали с извънземния си гол (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

2899 0

Кристиано Роналдо може и да е наказан, но все пак имаше право да участва в мача за "Трофео Бернабеу" между Реал Мадрид и Фиорентина. "Белия балет" спечели срещата и Купата, а португалецът записа така ценни минути, които влизат като част от подготовката му за сезона.

Освен че игра на ниво, звездата на "белия балет" вкара и страхотен гол, който се оказа и победен за "кралете" при успеха с 2:1. Той проби по лявото крило, нахлу в наказателното поле, излъга защитник и закова топката в горния десен ъгъл. И самият играч публикува попадението си, което само за час събра над милион гледания.

Мачът сериозно помогна на Роналдо в подготовката за новия сезон. Той няма право да играе в следващите 3 мача на Реал Мадрид, но пък ще натрупа игрова практика с Португалия по време на квалификациите за Мондиал 2018 в началото на септември.