Касияс говори за причините да напусне Реал Мадрид


Касияс говори за причините да напусне Реал Мадрид
Снимка: Getty Images/Guliver

2035 0

Легендата на Реал Мадрид Икер Касияс говори за някои от причините, пореди които напусна мадридския гранд и премина в Порто.

"Трябваше да реша дали да остана или да бъда марионетка, с която хората искат да си играят. Винаги гледам интереса на Реал. Ако се водех от моите интереси, тогава щеше да има цирк всеки ден, особено в последния ми сезон. Един ден ще ви кажа защо напуснах, когато напиша книга", заяви Касияс пред "XL Semanal".

Вратарят говори и за лошите си отношения с бившия треньор на тима Жозе Моуриньо.

"Лошите отношения с Моуриньо разделиха хората. Беше много неприятно, защото в съблекалнята имаше двама души, чиято връзка се разрушаваше", каза той.

Касияс бе част от първия тим на Реал от 1999 до 2015 г., за което време спечели доста трофеи и изигра 700 мача във всички турнири.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички