Жерар Пике: Гуардиола ме глоби, защото се разболях на Нова година


Жерар Пике: Гуардиола ме глоби, защото се разболях на Нова година
Снимка: Gulliver/GettyImages

1636 0

Бившият капитан на Барселона Жерар Пике сподели подробности за отношенията си с Хосеп Гуардиола, когато треньорът беше начело на каталунския тим. Испанецът, който прекрати кариерата си неотдавна, разказа интересна случка, свързана с него и настоящия мениджър на Манчестър Сити.

Пике разказа в интервю как Гуардиола му е наложил глоба затова, че се е разболял по време на новгодишната си ваканция.

"Хосеп и аз имахме страхотни отношения, но през последната година от работата ни имаше напрежение в комуникацията ни. По време на празнуването на Нова година ми стана лошо, заради което Хосеп реши да ме остави вкъщи и не ме заведе на мач", сподели бившият защитник.

Той разказа, че треньорът го е глобил с 12 000 евро и го е принудил да организира вечеря за съотборниците си в Барселона. А ето как Барселона тези дни спечели няколко милиона благодарение на Пике. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички