Флорентино Перес разкри три от трансферните си провали


Флорентино Перес разкри три от трансферните си провали

2110 0

Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес призна, че има трима играчи, които много е искал да привлече в състава на "белия балет", но поради една или друга причина това не е станало.

Както е известно, строителният предприемач е обсебен от идеята да купува популярни футболисти, но е ударил на камък с част от основните си цели.

"Много исках да вземем Неймар, но както сами виждате това така и не стана. Това обаче не единственият играч, който сме искали, но не сме успели да вземем. Такива са примерите с Патрик Виейра, Франк Рибери...", каза дон Флорентино.

Виейра беше гласен за заместник на Клод Макелеле още през 2004 година, докато за Рибери Перес преговаряше две лета - през 2010 и 2011 години.

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички