Европейският супершампион стъпи накриво във Варшава

996 0

Клубният шампион на Европа и носител на Суперкупата на континента Реал (Мадрид) стъпи накриво в края на лятната си подготовка за новия сезон. "Белият балет" загуби от италианския Фиорентина с 1:2 в приятелска среща, играна във Варшава.

Новият вратар на мадридският клуб Кейлор Навас направи дебют в този мач след пристигането си от Севиля. В двубоя се включиха и Сами Кедира и Анхел Ди Мария, въпреки информациите, че и двамата ще напуснат клуба.

Реал (Мадрид) поведе с ранен гол на Кристиано Роналдо, който завърши скоростна атака. Марио Гомес изравни след точен удар с глава 15 минути преди края на първото полувреме. Победата за тима от Серия А донесе Маркос Алонсо в заключителните минути на двубоя, след като преодоля с лекота двама бранители на "Кралския клуб".