Директор на Севиля за мача с Реал: Щях да изведа отбора от терена, ако...

Снимка: Guliver/GettyImages

1531 0

Спортният директор на Севиля Рамон Мончи беше много недоволен от съдийството на мача с Реал Мадрид (1:2). През първото полувреме реферът Хуан Мартинес Мунуера отмени гол на Люк де Йонг от Севиля заради грубо нарушение срещу Едер Милитао.

"Всички видяха момента. Това е по-сериозно от обикновена игрова ситуация. Отказвам да анализирам мача от гледна точка на тактиката или техническите действия, защото този момент беше ключов, след това бе абсурдно да се опитваме да анализираме играта", коментира Мончи.

Директорът на андалусийци се изказа и за другия гол на тима, отново дело на Де Йонг. По време на атаката Мунир Ел-Хадади докосна топката с ръка, след което съотборникът му вкара. "Ако бяха отменили този гол, щях да изляза на терена и да изведа отбора", поясни Мончи. А коя звезда от нападението на Реал е почти 700 минути без гол вижте в този материал.