Барса губи 25% от мачовете, в които Меси не играе

1242 0

Нападателят Лионел Меси играе важна роля в своя отбор и през настоящия сезон. Снощи той не взе участие в четвъртфинала за Купата на Краля срещу Севиля и отсъствието му остави своя отпечатък върху резултата. Без своя лидер, който получи почивка, каталунците загубиха с 0:2.

Оказва се, че испанският гранд губи 25% от мачовете, в които не играе техният лидер. Става дума за 2 загуби в общо 8 мача без аржентинеца на терена. В мачовете, в които Меси е бил в игра, Барселона е загубила 8,3% от тях - 2 от 24, съобщава Öpta".

Вижте тук в колко от головете на Барселона е участвал аржентинският нападател през кариерата си на "Камп ноу".