Атлетико Мадрид не пусна Жоао Феликс в Барселона


Атлетико Мадрид не пусна Жоао Феликс в Барселона

1554 0

Атлетико Мадрид отказа да пусне Жоао Феликс под наем в Барселона, съобщава Goal.com. "Дюшекчиите" са отказали да водят каквито и да е преговори за португалския нападател. Офертата е била направена през агента на футболиста Жорже Мендеш.

В Атлетико са решили, че ще градят бъдещето на отбора около Феликс и няма как той да напусне "Уанда Метрополитано". Мадридчани са устремени към спечелване на втора поредна шампионска титла в Ла Лига.

Жоао Феликс беше спряган за размяна с Антоан Гризман, който желае отново да облече екипа на Атлетико Мадрид. Това обаче не се случи. До този момент Жоао Феликс има 58 мача в Ла Лига за Атлетико и 13 отбелязани гола гола. Мадридчани се надяват, че този сезон португалецът ще разкрие пълния си потенциал.

Ето защо Ла Лига ще отложи два мача от следващия си кръг.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички