Реал Мадрид с ново късно измъкване и 3 точки срещу Валенсия

Снимка: Guliver/GettyImages

1219 0

Отборът на Реал Мадрид взе домакинството си на Валенсия с 2:1 в мач от 35-ия кръг на Ла Лига и поведе с три точки на върха на класирането пред големия си съперник Барселона.

Възпитаниците на Зинедин Зидан отново трябваше да разчитат на късен гол за успеха, както много пъти през този сезон. Кристиано Роналдо даде преднина на Кралския клуб в 27-та минута, а 12 минути след почивката португалската звезда можеше да удвои предимството на своя тим, но пропусна дузпа.

Изглеждаше сякаш това ще коства много на Реал, след като Даниел Парехо изравни в 82-та минута за 1:1. В 86-та минута обаче Марсело вкара нов гол за домакините и донесе успеха на своя тим, след който те вече имат 81 точки.